İnat Box Açılmıyor 2023 (Kesin Çözüm!)

5/5 - (23 votes)

Son zamanların en sık kullanılan mobil uygulamalarından biri de İnat Box’tır. Bu uygulamada bazen açılmama sorunu görülebilir. İnat Box neden açılmıyor 2023? sorusu sıkça sorulmaktadır.

Uygulama sürekli olarak güncellenmekle birlikte bu güncelleme telefon üzerinden otomatik olarak yapılmaz. Otomatik yapılmayan güncellemeler İnat Box uygulaması için açılmama sorununa sebep olur. İnat Box’ın açılmama sorununu çözmek için uygulamayı düzenli şekilde güncellemek ve inat box APK dosyasını indirmek gerekir.

İnat Box Neden Açılmıyor

İnat Box Neden Açılmıyor sorununun cevabı pek çok sebep olabilir. Bu nedenle bozulan uygulamayı onarma işlemi uygulamanın APK dosyasını güvenli bir kaynaklardan indirerek çözülebilir. İnat Box açılmama sorunlarından diğer biri de güncelleme kaynaklıdır. Uygulama düzenli bir şekilde güncellenirse açılmama sorununun önüne geçilir.

İnat Box Hataları

inat-box-hatalari

Uygulamayı yüklemeye çalışan kullanıcılar bazı İnat Box hataları ile karşılaşabilirler. İnat Box apk dosyası, android cihazlar için hazırlanmış bir uygulamadır. Apk dosyası içerisinde, uygulamanın Android cihazlar üzerinde çalıştırılabilmesi gereken tüm kaynaklar bulunur. İnat Box uygulaması Android cihazınızda kullanılmak isteniyorsa, ilgili apk dosyasını indirilip cihaza yüklenmelidir.

İnat Box Kapanıyor

İnat Box kapanıyor sorununun çözümü uygulama çerezlerini temizlemektir. Bu işlem yapıldıktan sonra uygulama tekrardan yeniden başlatılır. Yapılan tüm ayarların geçerli olması gerekir. Uygulamalardaki çerezlerden kaynaklı olarak da bu tarz sorunlar yaşanabilir.

Bu yöntem haricinde uygulamanın yüklü olduğu cihazı üzerinden “Ayarlar” menüsüne giriş yapılması, sonra “Uygulamalar” sekmesi altında bulunan İnat TV Pro uygulamasını bulunmalıdır.

Uygulama içerisine girdikten sonra “Verileri Temizle” seçeneği bulunup tıklanmalıdır. Bu işlem sonrası uygulamadaki verileri silinip uygulama tekrardan başlatılır. Bu yöntem ile birçok kapanma hatası ortadan kalkar.

İnat Box Kapanıyor Hatası Çözümü

İnat Box bazı hatalara bağlı olarak kendi kendine kapanabilir.

İnat Box kapanma sorununa çözüm getirmek için uygulanabilecek yöntemler aşağıda listelenmiştir.

  • Telefon veya bilgisayardan Ayarlar’a giriş yapın.
  • Ayarlardan üzerinden uygulamalar bölümüne girin.
  • Uygulamalardan İnat Box uygulamasını seçin.
  • Uygulamanın bilgi sayfasını açın.
  • Bilgi sayfası üzerinden sırasıyla Depolama ve Ön Bellek sekmelerine tıklayın.
  • Önbellek sekmesinden Ön Bellek Temizle seçeneğine tıklayın.

İlgili adımların uygulanmasının ardından İnat Box uygulaması için ön bellek temizlenip İnat Box kapanıyor hatası çözümü sağlanır.

İnat Box Oynatma Başarısız Oldu

İnat Box, kullanılan mobil cihazın önbelleğine bağlı çalışan bir platformdur. İnax Box oynatma başarısız oldu sorunu ile karşılaşılabilir. Bu sebeple cihazın önbelleğinin belirli sürelerde temizlenmesi ve bunun yanında ayarların sıfırlanması gereklidir.

İnat Box ortalama olarak her ay güncelleme alır. Sürüm güncellemesi yapılmadığı durumda uygulama kullanılırken sorun yaşanabilir. Oynatma başarısız oldu hatasının sebebi telefon veya tabletin belleğinde yer kalmamış olması olabilir. Bu durumda cihaza hafıza kartı alabilir veya cihazda yer açmak için bazı uygulamalar kaldırabilir.

İnat Box Güncelleme Sonrası Açılmıyor

İnat Box güncelleme sonrası açılmıyor diyorsanız bu mobil cihazın sürümü ile platformun güncellenmesinden kaynaklı olan yazılım hatasıdır. Hatanın hızlıca giderilmesi için kullanılan cihazın son sürüm olup olmadığı kontrol edilmelidir. Uygulama çeşitli izinler talep eder. Bu izinleri verilirse uygulama sorunsuz şekilde çalışır.

İnat Box VPN Tespit Edildi Hatası

Resmi olmayan hiçbir uygulama tam anlamıyla güvenilir değildir. Ayrıca bu uygulamaların arkasında kimin olduğu ve nasıl geliştirildiği gibi diğer detaylar belirtilmediği için uygulamanın güvenli olup olmadığına emin olunamaz.

İnat Box uygulamasının güvenli olup olmadığı uygulamanın hangi kaynaktan indirildiğine bağlıdır. Bunun sebebi pek çok sitenin bu tür yasal olmayan uygulamaları zararlı olarak internet adreslerinde yayınlıyor olmasıdır.

İnat Box VPN tespit edildi hatası, üçüncü parti yazılımları tespit edebilen gelişmiş bir algoritma tarafından VPN kullandığının tespit edildiği anlamına gelir. VPN sağlayıcısını değiştirmek bu hatayı çözecektir.

İnat Box Kapanıyor (Çözüm)

İnat Box’ın kapanma sorununun çözümü bilinenin aksine çok kolaydır. Kısa süre içerisinde İnat Box kapanma sorunu çözülebilir. Depolama alanının dolu olması uygulamanın çalışmamasının temel sebeplerinden bir tanesidir.

Depolama alanı açmak ve ardından uygulamaya girip açılıp açılmadı kontrol edilmelidir. Diğer bir sorunda internet bağlantısı olabilir yetersiz internet bağlantısı olduğunda İnat Box açılmayabilir. İnat Box kapanıyor sorunu bu şekilde çözülebilir.

İnat Box Root Hatası Çözümü

Android cihazlar üzerinde İnat Box uygulaması yüklendiyse ve root hatası alınıyorsa ilk önce cihazdan root kaldırma işleminin tamamlaması gerekir.

İnat Box uygulaması adına yapılan yeni güncellemeler ile artık rootlu olan cihazlar bu uygulamayı kullanamamaktadır. Bunun sebebi ise artık rootlu cihazlarda çıkan reklamların birşekilde engellenmesidir.

İnat TV Açılmıyor

İnat TV açılmıyor ve İnat TV donuyorsa genellikle internet hızına bağlıdır. İzleyici sayısı arttıkça yayının da daha yüksek internet hızına sahip olması beklenir. Yavaş internet hızına sahip kullanıcılar sorun yaşayabilir.

Cihazdaki depolama alanı azalırsa İnat TV açılmayabilir. Başvuru sayısı fazla ise donma sorunu yaşanabilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına cihazdaki verilerin küçültülmesi gereklidir. Fabrika ayarlarına döndürmek İnat TV açılmama sorunlarında faydalı olabilir.

Bu yazımızda sizler için İnat Box Açılmıyor konusunu ele aldık ve bununla alakalı çözümler söyledik, bunun gibi diğer içeriklerimiz için Rehber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'nin bloğu olarak yola çıktığım bu yolda, sizlere rehber ve bilgi niteliğinde içerikler oluşturuyorum. SEO uzmanı olarak sizlere profesyonel ve bilgilendirici içerikler paylaşmaktayım.

Yorum yapın