Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemi Ücretsiz (Denendi Çalışıyor) 2023

5/5 - (21 votes)

Son dönemlerde en çok merak edilen sorulardan biri de Instagram gizli hesap görme yönteminin ücretsiz olarak yapılıp yapılamayacağıdır. Instagram‘da gizli hesapları görmek için pek çok yöntem mevcuttur.

Ücretsiz bir şekilde Instagram‘daki gizli hesapları görmek için farklı site ve uygulamalar kullanılabilir. Instagram dünyada yüzbinlerce kullanıcının her gün kullandığı ve günlük hayatını paylaştığı bir uygulamadır.

Gizli hesaplar Instagram’da merak konusudur. Bir kullanıcının hesabı merak edilip neler paylaştığını görmek istemiyorsa gizli hesap görme yöntemleri kullanılabilir. Peki gizli bir Instagram hesabını nasıl görebilirim? Instagram gizli hesap nasıl görülür 2023? Bu soruların cevabı yazımızda.

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram gizli hesap görme siteleri arasında popüler bir site olan Mspy ile Instagram’daki kapalı hesaplar görülebilir. Uygulama cihaz üzerine indirilip sonrasında kurulum talimatlarına uyularak hızlıca gizli hesaplar görüntülenebilir.

Not: Instagram gizli hesap görüntüleme sitelerini kullanmak isteyen kullanıcılar için unutulmaması gereken şey bu sitelerin hepsinin güvenilir olmamasıdır. Her ne olursa olsun gizli hesaba bakmak için verilecek kullanıcı adı ve e-posta Instagram hesabınızı tehlikeye düşürebilir.

Ayrıca, günümüzde popüler ve çalışan bir çok Instagram Gizli Hesap Görme programını aşağıdan bulabilirsiniz:

Installooker

Instalooker gizli instagram profillerine bakmanıza olanak sağlayan güzel bir uygulamadır. Aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz:
 • Öncelikle siteye https://instalooker.net/en/start/ bu linkten erişim sağlayın.
 • Bakmak istediğiniz instagram kullanıcı adını girin.
 • Kullanıcı adını kontrol edin.
 • Kontrol ettikten sonra doğru kullanıcı olduğunu onaylayın.
 • Hesabı gizli olmasına rağmen görebileceksiniz.

Siz bunları yaparken uygulama herhangi bir para isterse veya bir onay isterse kesinlikle gerçekleştirmeyin. Bazen hata verebilir bilginiz olsun.

Postegro

Postegro da gizli instagram profillerine bakmaya yarayan bir uygulamadır, android uygulamasıyla birlikte web üzerinden de giriş sağlayabileceğiniz bir linki bulunmaktadır. Fakat sürekli adres değiştirdiği için, google üzerinde “postegro giriş” olarak aratarak güncel adrese erişim sağlayabilirsiniz.

Postegro üzerinden:

 • Kullanıcının son attığı hikayelere ve öne çıkanlarına
 • Kimi takip ettiğine
 • Takipçilerine
 • Fotoğraflarına

onu takip etmeden bakabilirsiniz. Postegroya giriş yaparken kendi hesabınızdan değil, fake oluşturduğunuz bir hesaptan giriş yapın sizler için daha sağlıklı olacaktır.

Lili

Lili uygulaması aynı postegro benzeri, instagram gizli hesap görme işlemi yapabileceğiniz kolay ve basit bir uygulamadır. İster telefonunuza uygulama indirerek isterseniz de web üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamanın da güncel adresine “lili giriş” şeklinde aratarak ulaşabilirsiniz. Lili sizlere:
 • Instagram gizli profildeki fotoğrafları görüntüleme,
 • Öne çıkanları görüntüleme,
 • Son attığı hikayeyi görüntülme

gibi bir çok olanak sağlıyor. Lili de sizden ilk başta hesapla giriş yapmanızı istiyor bu sırada fake hesapla giriş yaparsanız sizin için daha güvenli olacaktır.

Instagram Gizli Profile Bakma

YouTube video

Instagram gizli profile bakma yöntemlerinden diğer biri de Postegro uygulamasıdır. Bazı Instagram kullanıcılarım profili gizli olan hesaplara ulaşmak ve kişilerin kendilerini gördüğünü fark etmemesini ister.

Bu uygulama bu amaca uygun olarak geliştirilmiştir. Postegro uygulamasıyla Instagram üzerinde bulunan tüm gibi hesaplar görüntülenebilir. Postegro kullanıcı adı ve şifreyle girip sonrasında günlük beş kez gizli hesapları görüntülemeye yardım eder. Postegro ücretsiz bir uygulama olup daha fazla hesap görüntülemek için ücret ödenmesi gerekir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Instagram gizlilik hesap görme işlemi için Bestwhozi uygulaması kullanılabilir. Gelişmiş ve kolayca görüntülemeye yardımcı olan uygulamalardan biridir. Birkaç dakika içinde istenilen hesaplar kolay bir şekilde görüntülenebilir.

Instagram’da merak edilen gizli bir hesap içeriği bu uygulama ile sorunsuz şekilde görüntülenir. Bestwhozi Instagram hikayeleri, gönderi, fotoğraf ve reelsleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilir. Bestwhozi uygulaması ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

En çok bilinen Instagram gizli hesabı görme sitesi olarak bilinen Lili Postegro’nun değişik bir versiyonudur. Lili uygulaması ücretsiz şekilde profilleri görüntülemeye yardımcı olur. Bu tür uygulamalara genel olarak kişisel hesaplar ile girilmemesi tavsiye edilir.

Uygulamalar her ne kadar güvenilir gibi gözükse de ana hesabın garanti altına alınması adına fake hesaplar ile uygulamalara giriş yapılması tavsiye edilir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Web

Instagram gizlilik hesap görme web siteleri üzerinden de yapılabilir. Instagram’da bulunan tüm kullanıcılara gizli hesapları görmek için EyeZy uygulaması da kullanılabilir. Bu uygulama ile merak ettiğiniz bir hesabın neler paylaştığını görebilirsiniz.

Gizli Hesaba Bakma

Gizli hesabı bakma işlemleri için kullanılan uygulamalar Instagram tarafından bazı zamanlarda engellenir. Instagram yaptığı detaylı güncellemeler ile bu uygulamaların aktifliğini sona erdirir. Instagram’ın güncelleme yapmasına rağmen çalışmaya devam eden gizli hesaba bakma siteleri; Scout, Ghosty, Pingru ve Secretle olarak sıralanır.

Instagram Hesaba Bakma

Instagram hesaba bakma uygulamaları ile takip etmediğiniz profili gizli kişilerin video ve resimlerini hızlıca görebilirsiniz. Baklan hesap profili, kendisini görüntülediğinizi hiçbir şekilde anlamaz ve hikayesini dahi görüntülemiş olsanız bile bakan kişinin siz olduğunu anlayamaz.

Instagram Hesap Görme

Instagram hesap görme işlemi iOS cihazlarda daha zordur. Yazımızda vermiş olduğumuz uygulamalar ile iOS cihazlar üzerinden de Instagram’daki gizli hesaplar görüntülenebilir. Merak ettiğiniz kişileri takip etmeden bu sayede görebilirsiniz.

Takip Etmeden Profili Görme

Takip etmeden profil görme işleminde sorumluluk kullanıcıya aittir. Gizli profil görüntüleme uygulamaları kullanıcıdan onay alarak Instagram bilgilerini ister. Bu anlamda dikkatli olunmalıdır. Hesaplara zarar gelmemesi adına fake hesap açmak en mantıklı yöntemdir.

Takip Etmeden Profili Görme Sitesiz

Takip etmeden profil görme sitesiz işlem yapmak için kullanıcılar kendi geliştirmiş olduğu yöntemleri kullanabilir. Instagram‘da komedi veya mizah içerikli bir hesap oluşturup ardından bu alan ile ilgili Instagram‘a resim ve videolar yükleyip sonrasında profilin gerçekçi olması adına en azından 50-60 aralığında kişi takip edilmeli ve profili görüntülenmek istenen kişilere istek atılmalıdır.

Böylece hiçbir uygulama veya web sitesi kullanmadan güvenli olarak Instagram‘da bulunan gizli hesaplar görüntülenebilir.

Türkiye'nin bloğu olarak yola çıktığım bu yolda, sizlere rehber ve bilgi niteliğinde içerikler oluşturuyorum. SEO uzmanı olarak sizlere profesyonel ve bilgilendirici içerikler paylaşmaktayım.

Yorum yapın